Ucz się tak jak Ci wygodnie Korzystaj z kursów 100% online, dostępnych gdzie chcesz i kiedy chcesz Kursy z zaświadczeniem MEN Otrzymaj potwierdzenie kompetencji - certyfikat Instytutu i zaświadczenie MEN Ucz się skutecznie: pobierz ebooka By pomóc Ci w nauce przygotowaliśmy kompendium wiedzy o skutecznych technikach uczenia się

Instytut Rozwoju Inspiraton

Tworzymy kursy w oparciu o naszą nowatorską metodologię, łączącą różne sposoby aktywnego uczenia się w formule self-learningu. Kursanci bardzo ją doceniają i chętnie do nas wracają, bo dzięki niej przyswajanie materiału jest proste, a wiedza zostaje na dłużej. Za zawartość merytoryczną każdego z kursów odpowiadają zewnętrzni eksperci, praktycy w swoich dziedzinach. Dowiedz się więcej o naszym zespole.

nasze kursy

Co zyskasz realizując nasze kursy?

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty kursów. Realizując nasze kursy:

+ + + + +

Poszerzysz swoją wiedzę

Nasi eksperci przekażą Ci kluczowe zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały. Pomożemy Ci przyswoić potrzebną wiedzę.

+ + + + +

Rozwiniesz kompetencje

Przekonasz się, jak praktycznie wykorzystać nabytą wiedzę - dzięki poradom prosto od doświadczonych praktyków, ekspertów w swoich dziedzinach.

+ + + + +

Uzyskasz zaświadczenie

Gdy ukończysz kurs, otrzymasz certyfikat Instytutu Rozwoju Inspiraton i uznane zaświadczenie MEN, będący potwierdzeniem Twoich nowych kompetencji.

+ + + + +

Wzmocnisz swoją pozycję na rynku

Zaświadczenie ukończonego kursu to mocny punkt w CV. Wyróżnij się na rynku i zwiększ swoje zarobki dzięki nowo nabytym kompetencjom!

uczenie_mockup

Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Zrób pierwszy krok we właściwym kierunku - pobierz nasz e-book o skutecznym uczeniu się! Dołącz do społeczności stawiającej na rozwój swoich kompetencji! Podaj nam swój e-mail, a poradnik otrzymasz bezpośrednio na swoją skrzynkę!

Pobranie jest darmowe, ale w zamian chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów, takich jak nasz newsletter.
Administratorem Twoich danych jest Instytut Rozwoju Inspiraton Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu (47-400), ul. Kościuszki 32a, które przetwarza dane w powyższym celu. Listę naszych Partnerów oraz szczegółowe informacje o ochronie Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zgodę możesz odwołać w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych wykonane na ich podstawie przed ich wycofaniem pozostanie zgodne z prawem.
f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com

    Free shipping
    for orders over 50%