Image Alt

Poznaj Instytut Rozwoju Inspiraton

Instytut Rozwoju Inspiraton

Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Slide g f Twórcą Instytutu Rozwoju Inspiraton jest Wydawnictwo Nowiny, wydawca licznych książek, organizator licznych inicjatyw edukacyjnych i medialnych takich jak Festiwal Przedsiębiorczości, Festiwal Perspektyw, czy Czas na Zawodowców. f

Slide Twórcą Instytutu Rozwoju Inspiraton jest Wydawnictwo Nowiny, wydawca książek, organizator licznych inicjatyw edukacyjnych i medialnych, takich jak Festiwal Przedsiębiorczości, Festiwal Perspektyw czy Czas na Zawodowców.
h g j

Poznaj naszych ekspertów

Współpracujemy z siecią ekspertów w swoich dziedzinach, by dostarczać najwyższej jakości materiały - wiedzę prosto od praktyków. Dzięki temu nasze kursy są tak wysoko oceniane przez kursantów.

JG_avatar

Jakub Gruchot

Project Manager i ekspert ds. marketingu z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym m.in. w farmacji (ERP Project Manager w Merck Group), bankowości (Brand Manager w Credit Agricole Bank Polska). Trener biznesu, posiadacz międzynarodowej certyfikacji Diploma in Professional Marketing wydawanej przez The Chartered Institute of Marketing w Wielkiej Brytanii.

OQL_portret_kwadrat

Paweł Okulowski

Redaktor naczelny portalu nowiny.pl, grafik, fotograf i reportażysta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

OQL_211109_124633

Katarzyna Maciejowska

Koordynator ds. kursów w Instytucie. Specjalista ds. organizacji imprez i realizacji eventów.

ppelczar

Piotr Pelczar

Senior Software Engineer, programista z doświadczeniem zarówno w start-upach jak i organizacjach takich jak UBS, Eurobank, czy Samsung Electronics. Ekspert architektury oprogramowania, systemów bankowych, FX, jak i licznych technologii, w tym Java, czy PHP. Współtwórca serwisu SoftwareSkill.pl

phetnal

Patryk Hetnał

Ekspert ds. analizy danych, Data Science Engineer z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak UBS, EY, BNY Mellon, Credit Suisse. Swoją wiedzę zdobywał w Polsce, Australii i USA. Zajmujący się m.in. programowaniem Python, Machine Learningiem i NLP.

michal byrczek

Michał Byrczek

Ekspert UX/UI i analityki webowej, certyfikowany tester, menedżer zespołu Social Media i E-Commerce.

OQL_211109_124651

Patryk Cyran

Specjalista ds. technicznych Instytutu. Doświadczony realizator materiałów wideo i montażysta.

kkarwacki

Karol Karwacki

Konsultant i developer SAP ABAP biegły w systemach i technologiach takich jak m.in. SAP R/3, ABAP, ABAP OO, OData, UI5, Fiori, S/4 HANA. Doświadczenie zdobywał m.in. w Capgemini, Synthosie, ArcelorMittal i Schaefflerze.

magda karwacka

Magdalena Karwacka

Fizjoterapeuta pracujący w renomowanej klinice sportowej Galen Rehabilitacja. Absolwentka licznych kursów i szkoleń dot. fizjoterapii.

sgruchot

Sandra Gruchot

Ekspert HR, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów HR-owych, employer brandingu, internal mobility, czy rekrutacji. Ponad siedmioletnie doświadczenie w sektorze bankowym.

agruchot1

Arkadiusz Gruchot

Prezes Instytutu, właściciel Wydawnictwa Nowiny sp. z o.o., przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w mediach i poligrafii, Członek Zarządu Izby Wydawców Prasy, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego w latach 2008-2014.

Mklimontowicz

dr hab. Monika Klimontowicz

Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczony menedżer, trener biznesu, konsultant i ekspert przez lata pracujący z polskimi i globalnymi organizacjami.

Instytut Rozwoju Inspiraton

Setki godzin doświadczenia dydaktycznego, kursanci z całego kraju, eksperci cenieni na rynku. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście nasz Instytut. Zapraszamy do korzystania z kursów!

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com

    Free shipping
    for orders over 50%