Ebook – Jak skutecznie i szybko się uczyć?

Podobno najszybciej uczą się ci, którzy chcą się uczyć. Bez względu na wiek. Skoro tak, to dlaczego wiele osób kończy podnoszenie swoich kwalifikacji z chwilą zakończenia formalnej edukacji? Odbierają dyplom ukończenia szkoły średniej, studiów licencjackich czy magisterskich, po czym mówią sobie: „już nigdy więcej”, „koniec z nauką”, „teraz już tylko praca i zarabianie wielkich pieniędzy”. Dzieje się tak, bo niejednemu z nas szkolny system dał w kość. W pamięci na długo pozostają kartkówki, sprawdziany, nudne lektury, ogrom definicji do „wkucia i zapomnienia”. 

Problem w tym, że tradycyjna szkoła nie jest w stanie nauczyć wszystkiego, co jest później konieczne w życiu dorosłym i zawodowym. Co więcej, sposoby uczenia się w szkołach nie zmieniły się od dziesiątek lat, mimo wielu badań dowodzących ich nieskuteczności. Nic więc dziwnego, że wielu rzeczy przerabianych w szkole po prostu nie pamiętasz.

I o ile dziś pewnie nie przeszkodzi Ci to zbyt mocno w codziennym życiu, o tyle rozwijając swoje kompetencje i wiedzę w dziedzinie, na której Ci zależy, zapewne nie chcesz, aby większość przerobionego materiału została szybko zapomniana.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowaliśmy dla Ciebie ebooka “Jak szybko i skutecznie się uczyć?”. 

Tworząc to kompendium wiedzy, przeanalizowaliśmy dziesiątki badań, wiele publikacji naukowych i popularnonaukowych i wybraliśmy kilka kluczowych informacji i metod, które możesz zacząć stosować od zaraz!

W naszym ebooku opowiemy Ci o tym:

 • jak dobrać porę i miejsce uczenia się do celu, który mamy
 • dlaczego sen jest Twoim sprzymierzeńcem i jak go zatrudnić do pracy
 • czym jest immersja i jak ją zastosować
 • jakie najczęstsze błędy popełniamy ucząc się i jak je wyelminować
 • jak notować skuteczniej
 • jaki wpływ na naukę mają testy
 • jakie są najskuteczniejsze metody uczenia się, które możesz wdrożyć już dziś!

Nie czekaj, pobierz naszego darmowego ebooka, przeczytaj go i zwiększ drastycznie efektywność swojej nauki dzięki zastosowaniu kilku prostych technik!

Pobranie jest darmowe, ale w zamian chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów, takich jak nasz newsletter.
.
Administratorem Twoich danych jest Instytut Rozwoju Inspiraton Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu (47-400), ul. Kościuszki 32a, które przetwarza dane w powyższym celu. Listę naszych Partnerów oraz szczegółowe informacje o ochronie Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zgodę możesz odwołać w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych wykonane na ich podstawie przed ich wycofaniem pozostanie zgodne z prawem.

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com

  Free shipping
  for orders over 50%