Ebook – Jak skutecznie i szybko się uczyć?

Podobno najszybciej uczą się ci, którzy chcą się uczyć. Bez względu na wiek. Skoro tak, to dlaczego wiele osób kończy podnoszenie swoich kwalifikacji z chwilą zakończenia formalnej edukacji? Odbierają dyplom ukończenia szkoły średniej, studiów licencjackich czy magisterskich, po czym mówią sobie: „już nigdy więcej”, „koniec z nauką”, „teraz już tylko praca i zarabianie wielkich pieniędzy”. Dzieje się tak, bo niejednemu z nas szkolny system dał w kość. W pamięci na długo pozostają kartkówki, sprawdziany, nudne lektury, ogrom definicji do „wkucia i zapomnienia”. 

Czy wiesz, że co roku prawie 20% naszej wiedzy ulega przeterminowaniu? Po prostu – dezaktualizuje się. Dotychczasowe sposoby i metody przestają mieć znaczenie, bo technologia, otoczenie, nauka mają lepsze rozwiązania, nowe zasady i wzory postępowania. Jak za tym nadążyć? Czy to w ogóle możliwe? TAK! I co więcej, jak dowodzą naukowcy, era wiedzy i informacji, w której żyjemy, to jak park rozrywki dla naszych mózgów. Trzeba jednak nie tylko umieć nawigować w ogromnej ilości danych, jakie pochłaniamy każdego dnia, ale przede wszystkim – zapamiętywać to, co konieczne i ważne. Przyswoić na długo i najlepiej tak szybko, by zdobytą wiedzę od razu stosować w praktyce. Jak to zrobić? Odpowiedzi znajdziesz w tym ebooku.

Jeśli masz wrażenie, że nauka nowych rzeczy przychodzi Ci dużo trudniej niż kiedyś, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Nasze mózgi uczą się zupełnie inaczej niż sugerują to szkolne metody. Znajomość procesów poznawczych, procesów przetwarzania, przyswajania, zapamiętywania informacji jest dziś naprawdę imponująca. Najważniejsze jednak jest to, że odkrycia naukowców mają praktyczne przełożenie na nasze działania. Kiedy wiemy, jak funkcjonuje nasz mózg, możemy w taki sposób podawać mu wiedzę, że sam będzie ją chłonął. W tym ebooku zebraliśmy mnóstwo wskazówek, które stworzono na bazie odkryć specjalistów. To techniki i metody, dzięki którym nie będziesz szukał wymówek, by przełożyć naukę nowych rzeczy na później.

Warunek dobrej pracy?

Dobra praca to również dobre zarobki. Jednym z podstawowych warunków zatrudnienia opłacanego na wysokim poziomie jest szeroki wachlarz wiedzy, umiejętności i kompetencji. Nasze doświadczenie zawodowe często przestaje mieć takie znaczenie, bo to co i w jaki sposób robiliśmy jeszcze parę lat temu, dziś nie jest już aktualne i potrzebne. Tak, czasem ilość nowości może być przytłaczająca, są jednak sprytne sposoby na skuteczne działanie i tworzenie swojej osobistej przewagi w szybko zmieniającym się świecie. Kiedy spojrzeć na prognozy, w 2030 roku obowiązki aż 20% pracowników przejmą roboty. Z kolei aż 70% zawodów odnotuje zmiany w sposobie ich wykonywania. Stanie w miejscu, to dziś, jak nigdy wcześniej, minimalizowanie swoich szans na dobrą pracę i zawodowe sukcesy. Dlatego ucz się równie szybko, jak nowa wiedza wchodzi na rynek. Jak to robić?

„Jak szybko i skutecznie się uczyć?” – odpowiedzi znajdziesz w ebooku, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

To solidne kompendium wiedzy jest efektem analizy dziesiątek badań, wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Wybraliśmy kluczowe informacje i metody, które możesz zacząć stosować od zaraz!

To podręcznik, który pozwoli zaoszczędzić Ci czas i energię wkładaną w poznawanie nowych rzeczy, przyswajanie wiedzy i Twój rozwój. Dzięki niemu dowiesz:

 • jak dobrać porę i miejsce uczenia się do celu, jaki chcemy osiągnąć
 • dlaczego sen jest Twoim sprzymierzeńcem i jak go zatrudnić do pracy
 • czym jest immersja i jak ją zastosować
 • jakie błędy popełniamy ucząc się i jak je wyeliminować
 • jak robić notatki, żeby były czytelne dla naszego mózgu
 • jaki wpływ na naukę mają testy
 • jakie są najskuteczniejsze metody uczenia się, które możesz wdrożyć już dziś

Nie czekaj, pobierz naszego darmowego ebooka, przeczytaj go i zwiększ drastycznie efektywność swojej nauki dzięki zastosowaniu kilku prostych technik!

Pobranie jest darmowe, ale w zamian chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów, takich jak nasz newsletter.
.
Administratorem Twoich danych jest Instytut Rozwoju Inspiraton Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu (47-400), ul. Kościuszki 32a, które przetwarza dane w powyższym celu. Listę naszych Partnerów oraz szczegółowe informacje o ochronie Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zgodę możesz odwołać w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych wykonane na ich podstawie przed ich wycofaniem pozostanie zgodne z prawem.

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com

  Free shipping
  for orders over 50%